ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
baleron123
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
26 Nisan 2019 10:42
Toplam Mesaj:
366 [0.06 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Burak SALTIK
Doğum Tarihi:
04 Ağustos 1994
İl:
Istanbul
Meslek:
öğrenci(11.Sınıf)(Elekronik. End.Bak.Ona
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Kısa Bir Süre Ara Verildi.

SON 10 MESAJI

Sp ve Iceman yavrularım ellerinizden öper ( videolu)
Mümkünse hacminizi arttırırsanız iyi olur.Ayrıca kayalıklarla dekoru arttırırsanız iyi olur.
Seninki Kaç Santim?
Benimki kaç santim öğrendim: http://bit.ly/hr2Zxu, seninki kaç santim?
En nefret ettiğiniz program
Ben:
Muhteşem yüzyıl
Komedi dükkanı
Yahşi cazibe
Türkan
Arka sokaklar
Hariç diğerlerinden nefret ediyorum.
Muhabbet kuşum gitti :(
Ölen kuşumun anısını yasatabilmek için aynı renklerde bulabilirsem tekrar beslicem.Ama gerçentek insan çok üzülüyo ailenden biri gidiyo gibi.Kuşu gömerken o kadar ağladımki :(
Muhabbet kuşum gitti :(
Arkadaşlar bu gün 12 yaşındaki muhabbet kuşum öldü.Ben 94 doğumluyum kuşum ise 1999 doğumluydu benden 4 yaş küçüktü abi kardeş gibi büyüdük.bu günki ölümünde çok kötü oldum.Böylesine ailenin bir ferdi gibi olan kuşumuzun ölümü çok etkiledi beni.Ne kadarda zor oluyor böyle.Keşke biraz daha yaşasaydı benimle...
Sarı Prenses ve İceman
Yeri geniş olsun.Tek çeşit yem değilde bir çok yem verilirse iyi olur.Dip çekimi ihmal edilmemeli.Akvaryum ölçüleri büyük olacağından bir dış filtre olmalı.Bol kayalıklı dekorlu bi akvaryum yapsanız yeterli olacaktır.
Erdal Hocanın Bitkili-Mangrow Köklü kasakalawe Akvaryumu Son foto70te
Erdal abicim ağzına yumurta alan kasakalawe ne oldu?Hala tutuyormu yumurtaları.  :)
Bu akıntı yavrulara fazlamı?
Artık bişey demiyorum Sizin kararınız.Siz yavru akvaryumundada görsellik arıyosanız sizin göz sevkinize kalmış bişey o zaman.Hayırlı balıklar...Ayriyetten pipo filtrede suyu havalandırabilecek işlevi görmektedir.
baleron1232010-12-20 15:40:34
Bu akıntı yavrulara fazlamı?
Yavrulara 2 günde bir dip çekimi yapmak gibi bi bilince sahipsiniz madem pipo filtre kullanmakta neden diretiyosunuzki:) 2 günde bir dip çekimi yapmak iç filtre gerektirmiyeceğini düşünüyrum pipo filtre bu silkülasyonu sağlayacaktır.
1 saatlik yavrular
Arama yaparsanız bir çok sonuç çıkacaktır karşınıza artemia üretimiyle ilgili.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.