ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ozlm
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Aralık 2008 18:45
Toplam Mesaj:
6 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Özlem İnan
Doğum Tarihi:
12 Aralık 1994
İl:
Istanbul
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Özlem İnan
İstanbul

SON 6 MESAJI

Çöpçüme saldırdılar
Bilemiyorum ama balıklar biraz garip davranıyor. Örneğin köpek balığı içine girebilmeleri için içi boş taş akvaryum süsü koydum köpek balığı içinden hiç çıkmadı. Çıktığı zaman aşırı hırçın davranıyor ve saklanıcak bir yer arıyor. Zaten süsün içindeykende sürekli yukarı doğru yüzüyordu. Diğer çöpçü ise çok solgun gözüküyor. O yüzüyor davranışları normal ama kötü görünüyor rengi solmuş gibi acaba fotoğraflarını atsam yardımcı olabilirmisiniz?
Çöpçüme saldırdılar
Küçük bir akaryumum var ve içinde 7 adet balığım vardı. Bir gümüş köpek balığı bir vatos 2 lepistes 1 kırmızılı turunculu(şimdi adını unuttum ama zararsız) bir balık 2 tane de çöpçüm vardı. Ancak, aldığımdan beri bir çöpçü çok sakindi. Hatta neredeyse hiç kıpırdamıyordu. Dün besledim yattım bu akşam farkettiğimde çöpçülerden biri kenarda durmuş hiç birşey yapmıyor üstünde küçük baloncuklar var ve göz bebekleri beyazdı. Sudan çıkardım hayvan resmen parçalanmıştı. Ben bu 7 balık birbirleriyle iyi geçinirler diye biliyordum. Neden böyle oldu? Çöpçüme kim saldırdı. Aç da bırakmadım hiçbirini, olsa olsa 1-2 saat geç vermişimdir yemlerini Aglama
Gümüş köpek balığı
 40x25x33 boyutunda bir akvaryumum var ve içinde gümüş köpek balığım var  4 gün önce aldım balıkları diğerlerinin akvaryuma alışmasına rağmen köpekbalığı hala alışamadı ve su filtresinin arkasına saklanıyor oradan hiç çıkmıyor arada sırada yem verdiğim zaman( oda bazen ) şöyle bir dolanıyor sonra yine yerine ben baktığım zaman korkuyormu anlamadım suyun içinde dört dönüyor saklanmak için, sonra yine filtrenin arkasına... Neden böyle olabilir? Yani akvaryuma alışmadı daha anladım ama yemek verdiğimde bile mi çıkmaz...!? ozlm2008-12-02 23:15:17
vatoz nasıl beslenir?
Benim akvaryumda vatozum var ve diğer balıklardan ona yem kalmıyor(6 tane normal balık ve 1 vatoz) akvaryumda bitkide yok bu vatoz ne yiyecek ne verebilirim?
Çöpçüler
Aa bunu bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler peki akvaryuma 2 tane daha çöpçü alsam akvaryum için balıklar çokmu fazla gelir?
Çöpçüler
Akvaryum konusunda henüz yeniyim ve 40x25x33 boyutunda küçük bir akvaryumum var. İçinde 7 tane balığım var ve bunların 2'si çöpçü. Bu çöpçülerden biri hareketli olsada diğeri hiç hareket etmiyor. Dün aldık daha balıkları ve dün biraz kıpırdadı sonra hiç kıpırdamadı. Bunların hastalanma riski varmı acaba?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.