ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Karakurum
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
13 Temmuz 2022 21:02
Toplam Mesaj:
33 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Alper KOTANCI
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/67841.jpg[/img]

SON 10 MESAJI

Yine reklam olduk almanlara
Tebrik ederim Timur bey, başarılarınızın devamını dilerim.
Musa Akvaryum Hakkında
Geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.
Muhteşem Tülü ile longfin albino vatozum
Nazar değmesin Ertan abi çok güzel maşşallah. Benim albino longfinler senin erkeğin yarısı kadarlar.
Göldenki bitkiler akvaryuma koyulabilirmi?
Sonuçta bitkiler doğadan akvaryumlarımıza girdiğine göre neden olmasın? Denemedim ama gölden bitkiyle beraber birkaç lt suda alın küçük bir akvaryumda birkaçgün suyunu musluk suyuyla ufak ufak değişimler yapın akvaryumdaki suya adapte etmeye çalışın ısıyı birden yükseltmeyin ufak ufak değişimler sonucunda bitkinin alışıcağı kanısındayım.
Akvaryum
Muhakkak akvaryumda hiçbir işlem yapmadan camcıya gidin yada siz yapabiliyorsanız ön camı değiştirin yoksa evde kötü sonuçlar doğurabilir.
Sizce Hangisi?
Bende Lepistes diyorum üreme büyüme olarak çok hızlılar ve renkli kuyrukları ile izlemeye değer.
Tüm Yemler Hk.
Çok yararlı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık .
Tüm New Life Spectrum Yemleri
Güzel bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık bende NLS All Purpose Formula kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir - yönünü görmedim balıklar için çok yararlı bir besin.
Yumurta Sarısı (artemia yiyemeyen yavru)
Çok güzel ve yararlı bir paylaşım olmuş tebrik ederim.
beta çiftleştirme
Sorun olucağını zannetmiyorum ama dikkat etmek gerek.Akvaryumu 2 ye bölün büyük kısmında erkek küçük kısmında dişi bulunsun.Daha sonra dişinin karnı şişkin olması gerekiyor yumurta ile ilgili erkeğinde yumurtalar için yuvayı hazırladığından emin olun birkaç gün izletin daha sonra dişiyi erkeğin yanına atın burdan sonra dikkatli izlemek gerekiyor çiftleşme bittikten sonra dişiyi ayırın yoksa dişi ölür akvaryum küçük olduğundan kaçıcak yer bulamaz.Forumda iğneli konuları okursanız daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.