ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
KaostioN
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
08 Kasım 2017 22:50
Toplam Mesaj:
56 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Hamza Dönmez
Doğum Tarihi:
31 Aralık 1987
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Hamza Dönmez

SON 10 MESAJI

Betamın Başı Dertte
Evet lütfen arkadaşlar iyice endişeleniyırum artık betam için.Yok mu bir tavsiyesi olan.Bu durumda başka bir müdehale de yapamıyorum.
Betamın Başı Dertte
Haraketleri de iştahı da gayet normal aslında.Keyfi de yerinde görünüyor ancak o başındaki olay bugün üst yüzgece doğru ilerlemiş yine.
Betamın Başı Dertte
Arkadaşlar merhaba .Yaklaşık 10 litrelik bitkili akvaryumumda beslediğim betam geçtiiğimiz hafta oldukça kötü şekilde mantara yakalandı.Yan yüzmeye dahi başlamışken Biyo Mikrofish Süspansiyon diye sarı damla ilaç kullandım ve oldukça etkili oldu.Mukoza döktükten sonra haraketleri de normale döndü ancak bu sefer başında resimlerdeki durum ortaya çıktı ve giderek yayılıyor.Bu nedir ve  nasıl tedavi edebilirim.Yardım ve tavsiyelerinizi esirgemezseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Doğum
Az sayıda velifera olabilir.
Burundilerim
Akvaryum çok güzel ve temiz görünüyor.Ancak arka fonu tam yapışmamış galiba.Briyantin veya yapıştırma jeli gibi çeşitli edevatlarla yapıştırarak daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.
sarı prensesimin azında yawru warmı
Fotoğrafları büyütemediğim için net olarak söyleyemeyeceğim ama ağzı dolu gibi geldi bana.Gırtlak bir hayli sarkmış 10günden fazla olabilir.
Uyumlumu
Aman diyim...
arkadaşlar bu balığı alacağım ama bi bakarmısınız
Işıktan mı anlayamadım ama yellow gibi de duruyor..
tropheus ilangi
Akvaryum çok güzel ve bence bu arka fon çok uyumlu olmuş...
BALIKLARIM HANGISIYLE UYMAZ LAR
Karmaşık üslubunuzdan anladığım kadarıyla melek ve tetraları çıkarmanızı tavsiye edebilirim..

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.