ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
A.C.IRMAK
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
4
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
09 Temmuz 2018 23:52
Toplam Mesaj:
230 [0.05 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ali Cihan Irmak
Doğum Tarihi:
20 Ekim 1980
İl:
Kirklareli
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Galaxy Medusa Lepistes Bilgi
Çok uzun zaman bu ırkı besledim.
Şarjlı hava motoru
Ben resun dört çıkışlı kullanıyordum gayet memnun kaldım.
Atman hp-8000 Diyafram Sorunu
Arkadaşlar hp-8000'nin diyaframı patladı fakat hiçbir yerde bulamadım acaba hp-12000 diyaframı uyarmı deneyen biri var mı?
Işıksız Artemia Çıkarmak Mümkün mü
Yarım litreye 16gr uygundur.Balık sayınıza göre artemia ekliyebikirsiniz.
SAF KAN SAHTEKARLIĞI
Arkadaş lepistes örneği vermiş diye konuya müdahil oluyorum.Evet ortada tonla üç kağıtçı var kabul ediyorum ve hatta açtıkları ilanlara birton döşenmek istiyorum da...Neyse ben arkadaşın koyduğu resimlere geleyim,o resimdekilerin hepsi safkan lepistestir ve birer varyete örnekleridirler.Lepistesin kırması endler ile olabilir ki resimdeki hayvanlar da böyle bir durum söz konusu değil.Forumumuzda ki lepistesler de en büyük sorun varyete özelliklerini kaybetmiş balıkların sanki çok ahım şahım hayvanlar gibi acemi arkadaşlara fahiş fiyata satılmaya çalışılmasıdır.Zannedersem arkadaşta buna değinmek istemiş ama varyete özelliklerini kaybetmiş lepistesi kırma olarak nitelendirmiş ki koyduğu resimler de ki hayvanların da varyete özellikleri yerinde.Saygılar...
Melek Balıkları İçin
Bu çifte göre değişir ama dişi bakıyorsa bence problem yok.
Melek Balıkları İçin
Muhtemel mantarlı olanları temizliyordur ama eminseniz komple yumurtaları ayırın birdahaki sefere.
Artemia Alımı
Alperenle görüşün yada rotifer veya Zafer Bayraktar.Benim alışveriş yaptığım arkadaşlar bunlar.Eğer yardımim dokunacak ise pm atın yardımcı olmaya çalışırım.
Artemia Alımı
8Kg kova zannedersem yok fakat 12adet konserve yani 1box alinabilir 1600lira olması lazım.
2 haftalık tosuncuk velifera yavruları

Maşallahları var. Artık o tankı büyütme zamanı gelmiş.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.