ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
berke1912
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
26 Ekim 2015 13:43
Toplam Mesaj:
345 [0.08 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Berke Bulur
Doğum Tarihi:
15 Haziran 1997
İl:
Izmir
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

JBL YEM NUMUNE GÖNDERİMLERİ
Mailinize gerekli bilgileri gönderdim.
Flower Hornum için numune yem istiyorum.
Not: Adres ve telefonu babamın dükkanı olarak verdim babamın haberi var.

Hizmetiniz için teşekkür ederim.
Arkadaşlar bakarmısınız
Bence sizin görmediğiniz bir zamanda neon tetralar öldü ve doğal olarak ölüsünü salyangozlar ve vatozlar yedi. O köpek balıklarını çıkarmanızı tavsiye ederim.
İç Filtre Mi Takmalıyım
O hacimde hiç bi ciklet türü olmaz önce tür değişikliği yapın. Bence bitkilendirip canlı doğuran besleyin.
akvaryumuma balıklar
Köpek balığını hiç tavsiye etmem çok boş hayvan zaten sazan balığı gibi beyni yok balığın boş boş geziyor. Bence oscar besle.
Yeni Akvaryum, Yeni Tür
İzmirde bonsai bitek Umut abide var zaten sanırım.
Yeni Akvaryum, Yeni Tür
Sen fh beslememişsin sanırım bonsai 15 cm felan oluyor ve net 100 lt yetiyor. İyi akşamlar...

Edit: Lütfen kulaktan duyma bilgilerle yorum yapmayın! Bu hobiye emek vermiş Umut abimizde bizzat bana bonsai için net 100 lt yeterlidir dedi.berke19122012-08-24 21:11:49
Platiler Hamile Mi?(resimli)
Yavruluğa koymayın stres olur balık en iyisi 5 6 kök tilki kuyruğu alıp akvaryumun ustune bırakın dikmeden suda yuzsunler ayrıca plati yavrularının çoğu kambur falan doğuyor.
Yeni Akvaryum, Yeni Tür
Merhaba herkese. Önümüzdeki haftalarda 80*30*45(h) lık flower horn akvaryumumun kurulumuna başlıyorum. Şimdi 200 litreciler gelir der ki o hacimde flower horn olmaz fakat besliyceğim tür bonsai fazla büyümüyor. :) İzmirde Umut Katipoğlu abimizden temin ediceğim balığı. Şuan düz mavi arka fonum, dere kumum, dış filtrem ve hava motorum var. Bu kadar malzemenin yeterli olacağını düşünüyorum. 3-4 hafta sonra balığı alıcağım...
Akvaryum Sıcaklığı
En sağlam yöntem benim gibi balıkları eklememişseniz 1-2 ay daha sabredip balıkları öyle koymak  berke19122012-07-30 17:25:23
Oscar Hakkında
Akvaryumu seneye büyüte bilirim. Seneye kadar idare edemezmi? Akvaryumda jebo 625 dış filtre ve 880 l/h lık iç filtre var.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.