ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
cankuto
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
20 Mart 2024 21:00
Toplam Mesaj:
50 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Cankut ÖZGÜL
Doğum Tarihi:
25 Nisan 1984
İl:
Istanbul
Meslek:
Satış temsilcisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Cankut ÖZGÜL
ISTANBUL/Bostancı

SON 10 MESAJI

Ey İstanbul'lular
Tamam arkadaşlar buluşmayı bi ara ayarlarsınız.Bende gelmeye çalışırım.
Ey İstanbul'lular
O zaman klimalı yer ayarladım size gelirsiniz:)Big%20smile
Ey İstanbul'lular

Tamam Uğur abicim bayramdan sonra buluşalım.

Tabi Emre gelebilirsiniz.
Latifcim alacağın olsun sanki var ya buluştuğumuz zaman konuşamıyoruz.ben forumdan koptum biraz süre ama sen benden kopmuşsunHihhhh.
Abi iki katlı bi alan üst katta ofis var.Çok iyi bi yer bence.Dükkan bizim anlayacağın Big%20smile.
Ey İstanbul'lular
Hadi bakalım.
Ey İstanbul'lular
Hamdi abicim zaten yakın zamanda olmayacak günü belirlemek için önce bir çoğunluk sağlamak lazım şimdiye kadar benimle birlikte 7 kişi yazı yazmış.
Eskiden burayı daha hareketli görürdüm ama bişeyler var herhalde hobiden soğudu arkadaşlar...
Ey İstanbul'lular
Tamam abicim de baksana kimse sıcak bakmıyor herhalde :(
Ey İstanbul'lular
İşte onun için bi bakıp görmek lazım.Görsellik açısından 10 numara bi yer diyebilirim.
Olcaycım canın sıkılıo beni görmekten ama yine diyorum yüzünü gören cennetlik.Gelde bi ara konuşalım.
Reis alacağın olsun.HihhhhAbicim neden hep buluşma yapıyorsunuz benden konu açılmıo.Çabuk sildiniz beni aynı şey senin içinde geçerli Doğan.Ne mesaj ne bişey.Merak etmeyin artık tek tabanca geliriz yanınızaKahkaha

Bu arada bu işi halledebilirsek mutlaka konuşalım sizde geliceksiniz.Doğan makineni almayıda unutmazsınGöz%20Kirpma...
cankuto2008-11-17 13:09:32
Ey İstanbul'lular
:) Arkadaşlar tamam buluştuğunuzu biliyorum ama baya bi problem olmuştu buluşmada.
   Hasanpaşada AQUAPET CENTER yeni bir şube açtı.İhsan abi ile konuştum.orada buluşma yapacağız eğer olur ise.çok süper bi yer olmuş 280 m2 lik bir alan ve çok göz doldurucu bi alan.Hepimiz haberleşirsek oradaki ofiste veya herhangi bir yerinde oturup muhabbet ederiz.Çaylar ve kahveler beleşşş:))
Ey İstanbul'lular
   Hayrola arkadaşlar birbirmize küstükmü ben buluşmaları kestim herkeste beraberinde kesti ben bu konuyu anlamadım.Hareketlenin biraz.Anadolu yakası için özellikle söylemim var.Hadi beyler bi buluşma ayarlayın meqanı ben söyleyeceğim.Ama semt kadıköyde olacak eğer hareket yaparsanız sevinirim.Özledim sizi yauw.Big%20smile
yunusumun cinsiyeti
Arkadaşım kusura bakma ben diğer akvarist arkadaşlar kadar net bir şekilde söylemeyeceğim.Balığının ancak ve ancak yavru alabildiğin zaman dişi vey erkek olduğunu anlarsın.Çünki son zamanlardaki çıkan balıklarda aşırı problemler oluşmakta ve en iyi üretici bile dişi erkek ayırımı yapamamaktadır.Saygılar...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.