ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
tevfikgnr
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
26 Mayıs 2016 12:02
Toplam Mesaj:
16 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Tevfik Güngör
Doğum Tarihi:
29 Eylül 1997
İl:
KKTC
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

akvaryumda yumurta gibi seyler
Ben daha once bu tip bir durumla karsilasmadim tecrubem yok ne yapabilirim saglikli dogmalari icin?
akvaryumda yumurta gibi seyler
Arkadaslar akvaryumum yaklasik 100lt 6 yetiskin 20 yavru lepistes 3 tane copcu 1 tanede cuce vatoz mevcut bugun lepistesimin agzinda yuvarlak bir sey gordum endiselendim sonra camda da oldugunu farkettim acaba bu cisimler nedir zararlimidir?

Ek: galiba bunlari copcu yapiyor her gecdiginde artiyor nedir tam olarak?

Nuada2014-12-20 17:01:00
akvaryumdaki balık sayısı
[QUOTE=SHİNOBİ] Merhabalar. Görsellik istiyorsan sadece erkek beslemen daha kolay olacaktır.Dişili erkekli bol bitkili bir  tankta belli br zaman zarfında büyüyecek yavruları yakalamak veya ölen canlıları toparlamak bol bitkili de çile olacaktır.dişili erkekli bakacaksanız 1e 4d veya sadece erkek besleyecekiseniz 6 e besleyebilirsiniz.Çöpçü ve vatozlar sıkıntı yaratmaz onlar dipte veya camlarda kendi dünyalarında.Keyifli hobiler.[/QUOTE]

Tesekkurler sadece erkek lepistes besleyince disi yok diye strese girerlermi mutsuz olurlarmi?
teşekkürler akvaryumda 2 tane cüce vatoz ve 4 tanede çopçu var sıkıntı olmaz dimi hacim bakımından?
Ben baktım oraya fakat her baligin litre ihtiyacinin ayni olmayacaigini dusundugum icin deneyimlerinizden yararlanmak istedim.
Arkadaslar akvaryumumun olculeri 66.35.41h 93lt dekorla beraber 75 veya 70 lt ye inmis olabilir 1e 3d lepistes mevcut bitki var ama az akvaryumcuya gelmesini bekliyorum 4 tane copcu iki tanede cuce vatozum var lepistesler hamile ve eli kulaginda doguracak akvaryumda en fazla kac tane bulindurmam makul olur fazla yavrularida ona gore birine vermeyi dusunuyorum yada disi lepistesler daha fazla dogurmasin diye sadece erkek lepistes beslesem sorun olurmu ?
balıklarım iştahsız
Arkadaslar akvaryumu ilk kurdugumda açık yem almıştım balıklarım cok iştahlı bir sekilde yemlerini yiyordu gecen gun tropical yem aldim foto assagida ama zorla yiyorlarmis giib isteksizler sebebi nedir? Baliklar lepistes

ic filtre
Arkadaslar bu konu hakkinda yeterli bilgi bulamadim ic filtrem hava uflemez sadece dalga yaparsa yeterli oksijen saglanirmi 4 lepistes 1 vatoz birde copcu mevcut.
Bitkili akvaryumumda ki bu şeyler de nedir?
bahsettiğiniz balık türü hakkında bilgim yok bir süre ciklet tutabilirsiniz vahşi etcil ve toprağı karıştırmayı sevdiğini biliyorum toprağın arasında varsa onlarıda temizler ama daha bilgili kisilerinde onerisini almanız iyi olur
Lepistes akvaryumum(önerinizi bekliyorum)
İlginiz için teşekkürler aslında ben sadece deniz kumunda karar kılmıştım sonra araştırdım ve 5.6 cm yi geçince akvaryum saglıgı açısından iyi olmayacagı soylendigi için taşta ekledim az geldi zaten devamını almayı düşünüyorum insallah daha güzel bir gorunum olacak.. evet dediginiz gibi colorata bitkisiymiş baktım arama motorundan bir çok akvaryumda bulundugunda gordum acaba bizde yaygın değil goz alıskanlıgımız olmadıgı içinmi oyle soylediniz yoksa kesin olurmu o bitki ? Birde testiyi salınım içinmi dekor içinmi çıkarmam gerekir?tevfikgnr2014-07-28 02:21:18

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.